Showing posts with label Něco o mě. Show all posts
Showing posts with label Něco o mě. Show all posts

Friday, 6 February 2015

Velké změny, velké plány

Tak zase asi po dvou měsících zdravím :D
Právě sedím v práci, nebo spíše bych měla napsat na brigádě, a netrpělivě sleduju čas, jak se pomalu pomalinku blíží k páté hodině odpolední. Konečně budu moct říct tomuto místu navždy sbohem. Dnes je totiž má poslední směna coby studenta na brigádě.

Včera jsem byla na druhém kole pohovoru do O2. Přišlo nás sedm, čtyři postupně odpadli, až jsme zbyli tři. Nevím jak ostatní dva, ale mě volali, že jsem byla přijata. Tadá. Stane se ze mě pracující dospělák. Který se bude těšit na volné víkendy, které (jak doufá) bude trávit se svou polovičkou, když už nebude kdy jindy se vídat. A také se bude těšit na to, až si po třech měsících zkušebky (pokud tam takovou dobu vydrží) bude moci vybrat nějakou tu dovču :D ok nebudu předbíhat, ještě ani nemám podepsanou smlouvu.

To je asi největší novinka. Nástup do opravdového zaměstnání. Brr :D

S touto novinkou se mi hned v hlavě začaly rodit nápady, co si postupně za vydělané peníze koupím. Tak zaprvé - nutně potřebuju nový notebook. Můj už po pěti letech dosluhuje :( zapnu Age of Empires II a po 15 minutách se mi notas hodí do režimu spánku, přičemž ho pak následně musím oživovat tím, že ho 5x násilím vypnu a zapnu. Chudáček. Bojím se, že se blíží den, kdy se vypne a už se nezapne. Jako ten notebook předtím. Taky jsem měla v hlavně další věci co si chci koupit, ale nějak jsem na ně...zapomněla :D vím že chci Keepcup! A ještě něco. Ale nevím co. Tak nic.

Taky s přicházejícím únorem..vlastně on už je tady..takže s tímto aktuálním už běžícím únorem :D přichází i pár mých "poprvé"

1. poprvé uvidím naživo Eda Sheerana
2. poprvé budu na Valentýna ta, která ho bude moci s někým trávit a ne ta, která "hejtuje" každou sebemenší zmínku o něm, protože nikoho nemá, ha :D
3. poprvé nastoupím do práce

Zase tolik toho není. Ale na jeden měsíc to myslím stačí ne? :D kolikrát se strane, že několik měsíců se nestane nic, co by bylo poprvé. U mě to jsou teď tři věci. Bohatě stačí :D

To jest můj výkec. A jak se máte vy, ty poslední dva měsíce, co jsme se neviděli? Jaké jste měli Vánoce? :D

PS: už vím! Chci šetřit na pernamentku na nějaké cvičení. HAHAHA.

Friday, 7 November 2014

So here I am again...

Taak jsem tady. Prvně jsem si říkala, že ani pokračovat nebudu, protože jsem nevěděla co sem dávat, a výlevy z každodnního života stejně nikoho nezajímají, teda, téměř nikoho...:D tak jsem si řekla, že tady vždycky přidám jen něco co mě zaujme, filmy, knihy, videa, písničky, atd. Hned mě napadají asi 4 věci o kterých bych vám mohla napsat. Zrovna včera jsem koukala na pěkný film, tak toho využiju :D
 
A jinak bych možná mohla shrnout co se tak vše přihodilo nového od posledního článkü, který byl..snad někdy na jaře?
 
Tak řekněme, že jsem úspěšně dokončila bakalářské studium na pedagogické fakultě (úspěšně až na podruhé :D), ale bohužel jsem se nedostala na nMgr., pf, prej plná kapacita, já jim dám :D takže to budu další rok zkoušet znovu. Taky už nepracuji tam kde jsem dva roky pracovala. Vyzkoušela jsem ale práci ve velkoskladě s knihami, kde jsem vydržela 5 týdnů (a že mě to stálo námahy!), jelikož dál už to prostě nešlo, a teď jsem si našla jiný stánek s mobily, tak uvidím, jak dlouho vydržím tady. Pořád bych chtěla něco pořádnějšího, ale nějak to nevychází. Ah a taky jsem našla svou druhou drahou polovičku ♥ ale to je už moc soukromé a o tom se více rozepisovat nebudu :D
 
Co vůbec vy a brigáda/práce? Máte nějakou? A jste tam spokojeni, nebo hledáte něco jiného?

Monday, 1 July 2013

Takový souhrn posledních dvou měsíců :)


Jelikož jsem smazala poslední příspěvek, tak koukám, že poslední co je teď na blogu je asi dva měsíce starý.  Hmmm. Vidím, že mě to poslední dobou vážně moc nebavilo :D
A protože se toho za poslední dva měsíce stalo MOC, rozhodla jsem se vytvořit takový PICTURES HEAVY POST, ve kterém se postupně dovíte, co že se vlastně všechno přihodilo :D ještě že mám ten nový mobil. S ním totiž fotím moc ráda a hlavně každou blbost, tak proto je těch fotek tolik :D ↓↓↓


Monday, 4 February 2013

Kdo jsem?

Well, včera jsem slíbila, že se představím, takže tady to je.

Jak jste již mohli vyčíst z mého profilu, jmenuji se Michaela a je mi dvacet let. Bloguju už hrozně dlouho, ale do teď jsem byla zaseklá na blog.cz a už dlouho jsem přemýšlela, že se přestěhuju sem na blogspot. A konečně jsem to udělala.