Showing posts with label Keira Knightley. Show all posts
Showing posts with label Keira Knightley. Show all posts

Sunday, 9 November 2014

Begin again

Kdo mě zná, ten ví, že miluju Keiru Knightley. Miluju její filmy, podle mě je v nich vždycky skvělá, ať si ostatní říkají co chtějí, já ji prostě miluju. A proto jsem se rozhodla kouknout se na další film z její sbírky, tentokrát jde o film BEGIN AGAIN.

Nebudu spoilerovat, napíšu jen, že pokud jste milovníci hudby, pohodových filmů, New Yorku, dobrých herců, tak tenhle film je přesně pro vás. Pokud ujíždíte na Maroon 5, tak je taky pro vás, protože jednu z postav hraje i jejich frontman Adam Levine. Jen tam je teda občas na facku, ale...to se dá přejít :D

Ve zkratce je tento film o tom, jak dva lidé ztratí vše, co je pro ně důležité, a díky shodě náhod se setkají, sblíží se, a společně zase putují z toho pomyslného dna nahoru. Velkou pomocnicí je jim přitom hudba, která doprovází celý tento film. Keira ukázala, že umí i zpívat, což mě mile překvapilo. Plus pokud se vyžíváte (stejně jako já) v takových těch písničkářích s kytarou, tak vážně neváhejte, zažijete velmi milý hudební zážitek. Více už psát nebudu, abych toho mnoho neprozradila, přidám vám sem ještě trailer, na který určitě mrkněte, a odkaz na film na čsfd~


ČSFD

"Let's record an album..and the city is our studio" ♥

Monday, 4 February 2013

The end of the exams!

Tak dneškem mi konečně končí zkouškové a teď mám týden volna! Za odměnu jsem se odměnila knížkou Pýcha a předsudek. Líbil se mi film a já věřím, že i knížka bude stejně, ne-li víc dobrá. Taky mi přišel dopis od Thorina :D aby jste pochopili, na Twitteru mám přidaný jeden RP účet Thorina z Hobbita a když posílal dopisy, nechala jsem si jeden poslat. Stejně je zvláštní náhoda, že je to taky čech/češka/nevím pohlaví :D Teď přemýšlím, jestli si jít číst, nebo koukat na film. Dnes jsem se dívala po asi pěti letech na Vévodkyni. Úžasný film. Voldemorta (já vím, že se jmenuje Ralph Fiennes, ale pro mě je to Voldy :D) tam byl vážně odporný. Koukáte na ten film a na konci zjistíte, jak nenávidíte chlapy :D ale jasně, tehdy byla TROCHU jiná doba. A taky zjistíte jak milujete Keiru. Nebo aspoň já :D dobrá, to je vše, budu se snažit zase brzo napsat :)