Showing posts with label Ikea. Show all posts
Showing posts with label Ikea. Show all posts

Friday, 15 February 2013

Dekorace z Ikei

Předevčírem jsem vyrazila do Ikei. Potřebovala jsem něčím vyplnit poličku, na které předtím seděli plyšáci, ale co si budeme povídat, na plyšáky jsem už stará :D takže museli pryč :(
No, moc jsem toho nekoupila, potřebovala jsem především složky na všechny materiály do školy. Nebo ne složky, ale takové ty pořadače, víte co myslím :D měli jich 5 za 39,- což je fajn. Hned doma jsem tři zaplnila papíry, a to jsou papíry pouze za 3 semestry. Jeden pořadač = jeden semestr, paráda :D
Dále jsem si koupila nějakou dekoraci. Všechno ukazovat nebudu, ukážu vám jen dvě věci, které jsem si přála už dlouho. Lucerna na čajovou svíčku a květináč. Teď ještě dokoupit čajové svíčky a květinu :D
A co vy, jak vypadá vaše dekorace? Máte například nějaký oblíbený kousek, na který nedáte dopustit? :)