Tak tato písnička docela přesně vyjadřuje mé dnešní rozpoložení. Ne text. Ale ta melodie. Taková celá...protáhlá, vléknoucí se. Já nevím jak to popsat, prostě si to poslechněte, a vy to pochopíte. Já vám věřím :D No a dost mě zarazilo, že poslední článek je už osm dní starý. Fakt...*facepalm*